Gala podsumowania sezonu Mazowiecko-Warszawskiego Związku Kolarskiego

Gala podsumowania sezonu Mazowiecko-Warszawskiego Związku Kolarskiego

We wtorek, ostatni dzień listopada, w warszawskim Centrum Olimpijskim odbyła się gala podsumowania sezonu Mazowiecko Warszawskiego Związku Kolarskiego. Dzielna reprezentacja z Nadarzyna w składzie Zosia & Zosia reprezentowały nasz Klub w nieco innych niż na co dzień okolicznościach.

Na warszawskim Żoliborzu, pierwszy raz po latach rozdano statuetki dla najlepszych zawodniczek i zawodników. Trofea rozdano trzem najlepszym kolarkom i kolarzom w poszczególnych kategoriach wiekowych. Najlepszych na Mazowszu wskazano spośród kilku rowerowych dyscyplin: szosa, tor, mtb i przełaj.

Wręczane przez władze związkowe nagrody to ogromne wyróżnienie dla młodych zawodników za ich wkład pracy i przygotowanie. Dla nas tym bardziej miło, że spośród osób wyróżnionych na gali znalazły się aż dwie nasze zawodniczki. I to w trzech kategoriach.

Wśród żaczek, na trzecim miejscu w kolarstwie szosowym znalazła się Zosia Prugar, po bardzo udanym i zaskakującym debiutanckim sezonie. Jej starsza koleżanka nagradzana była za to w aż dwóch dyscyplinach. Zosia Jakubowska okazała się najlepszą zawodniczką na Mazowszu w kategorii torowej i drugą (ustępując tylko Mistrzyni Polski) juniorką młodszą na szosie.

Gratulujemy obu Zosiom i trzymamy kciuki liczymy że nie osiądą na laurach.

Ta strona używa plików cookie bo musi, innaczej nie bedzie działać
Ok, jasne