Obóz informacje

Obóz informacje

Szanowni Państwo, 

W związku ze zbliżającym się obozem, chciałbym przekazać informację dotyczące wyjazdu:

 • rozpoczynamy 6.02.2021 r., a kończymy 13.02.2021 r. 
 • 06.02 zbieramy się o 6:00 na ul. Sitarskich (parking przy SP Nadarzyn), cele spakowania do autobusu i wyjazdu na obóz.
 • Zakwaterowanie jest ośrodku Okulski Grand, ul. Garnizonowa 40 84-120 Rozewie.
 • Dojazd jest samochodami osobowymi z kadrą obozu. Proszę o zabezpieczenie rowerów przed podróżą (torba transportowa, koc lub inne owinięcie roweru, głównie ramy).
 • Obóz rozpoczniemy od obiadu, a zakończymy śniadaniem 13.02. 
 • W trakcie obozu przewidziane jest 6 dni treningowych i jeden dzień odpoczynku aktywnego. Szczegółowy plan będzie dostępny w oddzielnym pliku.
 • Całość wypoczynku zgłoszona jest do kuratorium, a w trakcie obozu nad podopiecznymi opiekę sprawować będzie doświadczona i wykwalifikowana kadra. 
 • Kierownik obozu: Jakub Stecko tel. 604074350, wychowawca: Bogumiła Dziuba tel. 533955806, wychowawca: Robert Chlebowski tel. 669502232, trener: Piotr Michalski tel. 692491648.
 • Telefony kadry dostępne są w całodobowo. Można zadzwonić i porozmawiać z opiekunem lub zawodnikiem. Kontakt jednak najprościej pozostawić na czas po kolacji.
 • Każdy trening szosowy zabezpieczy auto z tyłu i będzie się odbywał pod opieką trenera na rowerze. 
 • Powrót z obozu planowany jest na popołudnie 13.02 (ok godziny 16-17)

Całkowity koszt obozu to 1400zł. Proszę o wpłatę całej kwoty do dnia wyjazdu ze względu na konieczność opłacenia zakwaterowania na wstępie. 

Proszę również o pobranie, wypełnienie i przekazanie trenerowi karty wypoczynku, najpóźniej do dnia wyjazdu (karta dostępna pod linkiem https://1drv.ms/b/s!AireBo5-PfKpj_0Kwtqn3IzaJGSf8w?e=LljPj2)

Na obóz pakujemy potrzebne i najpotrzebniejsze rzeczy w tym

 1. KASK
 2. Rower – sprawny i CZYSTY
 3. Jeśli ktoś posiada, TRENAŻERY ROLKOWE
 4. Obuwie kolarskie, obuwie sportowe i dodatkową parę obuwia do chodzenia
 5. Stroje kolarskie: letnie, zimowe, praktycznie wszystkie dostępne.
 6. Stroje do biegania na zewnątrz, do gimnastyki wewnątrz.
 7. Czapkę pod kask (jeśli ktoś korzysta) i czapkę na zewnątrz.
 8. Okulary na trening, garminy/mio/wahoo/etc. z wszystkimi czujnikami i kablami do aktualizacji danych (jeśli ktoś posiada i chce)
 9. Zeszyt czysty w kartę do stworzenia dzienniczka treningowego (OBOWIĄZKOWE) lub wcześniejsze uzupełnione dzienniczki.
 10. Ręczniki, klapki, szczoteczkę do zębów, mydło, przybory toaletowe. 
 11. Odzież na 7 dób z zaznaczeniem, że jest zima i czasem można zmoknąć, jak również że po za treningami nie przewidujemy oficjalnych wyjść ze specjalnym ubiorem. Tylko spacer w dniu wolnym. Przypominamy że jest zima – czapka, szalik i odpowiednie buty są obowiązkowe.
 12. Sprzęt do czyszczenia rowerów (szmatki, szczotki, oliwki, rękawiczki)
 13. Dętkę w rozmiarze dopasowanym do roweru, bidony.
 14. Według uznania narzędzi: książki do nauki, czytania, rozrywki. 

Leki

Jeśli ktoś zażywa leki na stałe lub pragną Państwo wyposażyć dziecko w zapas leków, najpóźniej w dniu wyjazdu, proszę o przekazanie leków do wychowawcy lub kierownika obozu z PISEMNĄ zgodą na podanie leku. Każde podanie leku na obozie, będzie konsultowane z rodzicem telefonicznie (nie dotyczy leków stałych po uprzedni uzgodnieniu) i potwierdzone przynajmniej wiadomością SMS od rodzica.

Kontakt

Na obozie, telefony komórkowe (i inne urządzenia w tym laptopy, smartfony, tablety, pda itp.)  dostępne są przez ok. 1h dziennie po kolacji ok. godziny 19-20. Jest to czas na kontakt z rodzicami, więc można dzwonić do pociech. Zasada wynika z doświadczenia w braku umiejętności rozsądnego wykorzystania urządzeń przez zawodników, w tym: korzystania w trakcie posiłku, treningu, przerwy nocnej lub wspólnych wieczorów. Wyjątek stanowią e-booki, o ile nie będą służyły do grania.

Bezwzględnie nie zabieramy na obóz:

 • Ostrych i niebezpiecznych narzędzi (noże, szpikulce, scyzoryki, piłki, siekiery, młotka)
 • Słodyczy i jedzenia w torbach (jakby mieli na miejscu nie dawać). Dozwolone są tylko batony/sezamki/żele na trening, izotoniki do bidonu, herbata. W ośrodku jest pełne wyżywienie i jest go dużo, nie jest to fast-food lub pizza, więc niektórzy mogą narzekać. Proszę o zgłoszenie szczególnych wymogów żywieniowych wcześniej (diety związane ze zdrowiem a nie to że ktoś nie lubi pieczarek J).
 • Zapałek, źródeł ognia, krzesiw, rac, petard i fajerwerków,
 • Dodatkowych niepotrzebnych urządzeń, cennej biżuterii, dużej gotówki (nie planujemy wypadów do sklepu, może raz)
 • Wszystkiego, co nie jest potrzebne na obozie i w miarę logiki nie pasuje do charakteru wyjazdu.

Jeśli coś zostało pominięte, co wydaje się istotne, proszę o podesłanie w wiadomości zwrotnie, uzupełnię listę. W razie pytań zapraszam do kontaktu z trenerem.

Z poważaniem, Kierownik Obozu – Jakub Stecko

Ta strona używa plików cookie bo musi, innaczej nie bedzie działać
Ok, jasne