Dołącz do nas

Chcesz zacząć przygodę ze sportem? Zacznij z nami trening kolarski

Zapoznaj się z nami i napisz do nas!

Kim jesteśmy?

Tworzymy grupę pasjonatów kolarstwa. Wspólnie prowadzimy treningi rowerowe dla dzieci i młodzieży, ścigamy się i wymieniamy się doświadczeniami. Jesteśmy kolarska rodzinę i zapewniamy świetną zabawę.
Prowadzimy sekcję kolarską w Gminie Nadarzyn od 2018 roku. Zawodnicy naszego klubu kolarskiego starują i odnoszą sukcesy na zawodach rangi regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. Zawsze podchodzimy z pasją do swoich zadań i uśmiechem na twarzy.
W tworzeniu projektu wspierają nas Sponsorzy, Gmina Nadarzyn, Ministerstwo Sportu i związki kolarskie. Zapewniają nam ogromne wsparcie przy organizacji zajęć w salach i na torze, przy zakupie sprzętu a także przygotowaniu wyjazdów. Jesteśmy wdzięczni że obdarzono nas takim zaufaniem.

Kto może do nas dołączyć?

Zapraszamy wszystkich pasjonatów kolarstwa na treningi rowerowe dla dzieci i młodzieży w Nadarzynie. Jeżdżą z nami zawodnicy z Nadarzyna i całej Gminy Nadarzyn, Pruszkowa, Brwinowa, Warszawy. Szczególnie zachęcamy młodzież z klas od 1-8 szkoły podstawowej. Jeśli nie jesteś pewny, czy możesz z nami jeździć, napisz lub zadzwoń do nas.

Co jest potrzebne, aby przyjść na trening rowerowy?

Na start potrzebny jest kask, rower (może być górski MTB, szosa, gravel), strój sportowy, obuwie sportowe i chęci 🙂 Prosimy również o dostarczenie zgody rodzica dostępnej po linkiem: https://kolarznadarzyn.pl/do-pobrania/

Kiedy mogę przyjść na zajęcia?

Harmonogram treningów rowerowych dla dzieci i młodzieży dostępny jest w kalendarzu (https://kolarznadarzyn.pl/kalendarz/). W związku z licznymi wyjazdami na zawody zachęcamy do wcześniejszego potwierdzenia obecności z trenerem.
Trening kolarski realizowany jest przez cały rok. Latem (w tym również w wakacje) na szosie, zimą na torze kolarskim, w sali i lesie. Zajęcia odbywają się 2-3 razy w tygodniu.

Jak daleko jeździmy na treningi rowerowe?

Zajęcia dostosowujemy do aktualnych możliwości zawodników, pogody i warunków a także do celu treningowego. Trener wszystko omówi przed zajęciami.

Jakie są warunki uczestnictwa w Klubie i zajęciach?

Zawodnicy uczestniczący w zajęciach opłacają miesięczną składkę w wysokości 150 zł. W ramach składki zapewniamy:
– opiekę trenerską na zajęciach i zawodach
– pomoc merytoryczną i techniczną (techniczną w zakresie umiejętności i możliwości)
– podstawowy strój kolarski UKS KOLARZ NADARZYN (koszulka, spodenki, bluzę).
W ciągu roku organizujemy dwa obozy kolarskie: letni w początku sierpnia i zimowy w ferie. Opłata za obóz podawana jest wcześniej wraz ze szczegółami wyjazdu. Przy wyjazdach na zawody z noclegiem, prosimy również o dopłatę za nocleg.

Gdzie ścigają się zawodnicy UKS KOLARZ Nadarzyn?

Nasi kolarze startują w zawodach z kalendarzy Polskiego Związku Kolarskiego. Uczestniczą w zawodach rangi Mistrzostwa Polski i Pucharów Polski jak również międzynarodowych i ogólnopolskich imprezach. Młodsi zawodnicy ścigają się w również maratonach MTB takich jak np. PolandBike Maraton. Zachęcamy do śledzenia ich poczynań na naszej stronie https://kolarznadarzyn.pl/wydarzenia/ i Facebooku.

Czy jeśli trenuję inny sport, mogę zacząć trening kolarski?

Tak! Na początku możesz przychodzić na trening piłkarski, treningi siatkówki, treningi tenisa, treningi pływania lub lekcje pływania i równolegle trenować kolarstwo. Mamy jednak nadzieję że to trening na rowerze stanie Twoją główną pasją.

Napisz do nas!

Jeśli tak jak my kochasz rower i nie wyobrażasz sobie czasu wolnego bez dwóch kółek a do Mikołaja co roku piszesz na święta o nowy sprzęt – dołącz do nas!

Zapraszamy na treningi rowerowe dla dzieci i młodzieży.

    Ta strona używa plików cookie bo musi, innaczej nie bedzie działać
    Ok, jasne