Dołącz do nas

  Napisz do nas!

  Jeśli tak jak my kochasz rower i nie wyobrażasz sobie czasu wolnego bez dwóch kółek a do Mikołaja co roku piszesz na święta o nowy sprzęt – dołącz do nas.

  Kim jesteśmy?

  Tworzymy grupę pasjonatów kolarstwa. Wspólnie trenujemy, ścigamy się i wymieniamy się doświadczeniami. Jesteśmy kolarska rodzinę i zapewniamy świetną zabawę.

  Prowadzimy sekcję kolarską w Gminie Nadarzyn od 2018 roku. Zawodnicy naszego klubu kolarskiego starują i odnoszą sukcesy na zawodach rangi regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. Zawsze podchodzimy z pasją do swoich zadań i uśmiechem na twarzy.

  W tworzeniu projektu wspierają nas Sponsorzy, Gmina Nadarzyn, Ministerstwo Sportu i związki kolarskie. Zapewniają nam ogromne wsparcie przy organizacji zajęć w salach i na torze, przy zakupie sprzętu a także przygotowaniu wyjazdów. Jesteśmy wdzięczni że obdarzono nas takim zaufaniem.

  Kto może do nas dołączyć?

  Zapraszamy wszystkich pasjonatów kolarstwa do tworzenia wspólnie kolarstwa w Nadarzynie. Trenują z nami zawodnicy z Nadarzyna i całej Gminy Nadarzyn, Pruszkowa, Brwinowa, Warszawy. Szczególnie zachęcamy młodzież z klas od 1-8 szkoły podstawowej. Jeśli nie jesteś pewny, czy możesz z nami jeździć, napisz lub zadzwoń do nas.

  Co jest potrzebne, by uczestniczyć w zajęciach?

  Na start potrzebny jest kask, rower (może być górski MTB, szosa, gravel), strój sportowy, obuwie sportowe i chęci 🙂 Prosimy również o dostarczenie zgody rodzica dostępnej po linkiem: https://kolarznadarzyn.pl/do-pobrania/

  Kiedy mogę przyjść na zajęcia?

  Nasz harmonogram pracy grupy dostępny jest w kalendarzu (https://kolarznadarzyn.pl/kalendarz/). W związku z licznymi wyjazdami na zawody zachęcamy do wcześniejszego potwierdzenia obecności z trenerem.

  Trenujemy przez cały rok. Latem (w tym również w wakacje) na szosie, zimą na torze, w sali i lesie. Zajęcia odbywają się 2-3 razy w tygodniu.

  Jak daleko jeździmy na treningi?

  Zajęcia dostosowujemy do aktualnych możliwości zawodników, pogody i warunków a także do celu treningowego. Trener wszystko omówi przed zajęciami.

  Jakie są warunki uczestnictwa w Klubie i zajęciach?

  Zawodnicy uczestniczący w zajęciach opłacają miesięczną składkę w wysokości 150 zł. W ramach składki zapewniamy:

  • opiekę trenerską na zajęciach i zawodach
  • pomoc merytoryczną i techniczną (techniczną w zakresie umiejętności i możliwości)
  • podstawowy strój kolarski UKS KOLARZ NADARZYN (koszulka, spodenki, bluzę).

  W ciągu roku organizujemy dwa obozy kolarskie: letni w początku sierpnia i zimowy w ferie. Opłata za obóz podawana jest wcześniej wraz ze szczegółami wyjazdu.

  Przy wyjazdach na zawody z noclegiem, prosimy również o opłatę za nocleg.

  Gdzie ścigają się zawodnicy UKS KOLARZ Nadarzyn?

  Nasi kolarze startują w zawodach z kalendarzy Polskiego Związku Kolarskiego. Uczestniczą w zawodach rangi Mistrzostwa Polski i Pucharów Polski jak również międzynarodowych i ogólnopolskich imprezach. Młodsi zawodnicy ścigają się w również maratonach MTB takich jak np. PolandBike Maraton. Zachęcamy do śledzenia ich poczynań na naszej stronie https://kolarznadarzyn.pl/wydarzenia/ i Facebooku.

  Ta strona używa plików cookie bo musi, innaczej nie bedzie działać
  Ok, jasne