Zawody w Napiwodzie

Weekend 3-5 września upłynął pod znakiem ważnego startu młodzików z UKS Kolarz Nadarzyn. W Napiwodzie i Nidzicy rozgrywane były Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w jeździe dwójkami na czas, indywidualnie na czas i w wyścigu ze startu wspólnego. Dodatkowo żaki i żaczki startowały w niedzielę w kryterium ulicznym o Puchar Burmistrza miasta Nidzica. 🌅Reprezentacja z Nadarzyna licznie przybyła na zawody. Spośród 6 nadarzyńskich zawodników start wspólny najwyżej ukończył Antek 🥚 11msc., tuż za nim wpadli Krzyś 12. i Janek 13. Nieco dalej za główną grupą finiszowali Kask i Jacek, a z przyczyn technicznych Marcel wyścig skończył nieco wcześniej. Wśród żaków najlepiej pokazał się Julek 7msc. Debiutujący Szymon ukończył 20, a Mikołaj 24 również w pierwszym starcie w życiu. W żaczkach Zosia zajęła 6 msc.