Wyjazd na obóz – szczegóły

W związku ze zbliżającym się wyjazdem na obóz, przesyłam szczegóły dotyczące transportu:

  • zbiórka na wyjazd będzie o 6:30 w sobotę na parkingu przy kręgielni arko/ technikum kolejowym. Pinezka dostępna pod linkiem: https://maps.app.goo.gl/R6KbdMUpkX378Sb17 (wystarczy kliknąć i wyznaczyć trasę).
  • Proszę o punktualność – pociąg odjeżdża o 8:06 z Dworca Zachodniego nieopodal. Z nami lub bez nas 😉
  • O 6:30 zaczynamy pakowanie busa. W busie przewozimy sprzęt: rowery, trenażery, narzędzia i wszystkie rzeczy które nie są potrzebne przez 5,5h w podróży. Na spakowanie sprzętu mamy 1h. Poradnik co zabrać na wyjazd: https://kolarznadarzyn.pl/zawodnik/co-zabrac-na-oboz/
  • Do pociągu zabieramy tylko niezbędne w podróży przybory np.: książka, telefon, woda, lampka, ładowarka, kanapka. Najlepiej by był to drobny plecak.
  • Wszystkie dokumenty i leki będzie zbierała trener Bogusia przy pakowaniu. Bogusi oddajemy również legitymację szkolną na cały obóz. Proszę nie zapomnieć LEGITYMACJI SZKOLNEJ!
  • W pociągu zawodnicy będą pod opieką trenerów, wszystkie miejsca są obok siebie. Proszę uczulić ze swojej strony młodzież na zachowanie – będą z nami również inni podróżni i nie chcielibyśmy nieprzyjemnych sytuacji. Podróż pociągiem trwa 4h, później przesiadamy się na autobus komunikacji miejskiej do Rewy. Planowany przyjazd do Rewy jest ok. 13:30. O 14 jest obiad.
  • Do obiadu zawodnicy będą mieli dostępne telefony. Na wniosek rodziców i trenerów, wracamy do tradycji higieny elektronicznej według planu dnia.

Powrót z obozu będzie 20.01 (sobota). Planowany przyjazd jest o 14. Uwaga! W drodze powrotnej zbiórka będzie w innym miejscu. Aby nie mylić, link do miejsca docelowego prześlę w późniejszym terminie.

Pytania w sprawie logistyki wyjazdu można proszę kierować do Trenera Kuby: 604074350.

Zachęcamy do dołączenia do grupy na Whatsapp- akces proszę zgłaszać do trenera Kuby.

Ta strona używa plików cookie bo musi, innaczej nie bedzie działać
Ok, jasne