Tor – lista obecności i zapisy

Zakończyliśmy w tym sezonie przygotowawczym serię zajęć na torze. Wrócą one w listopadzie, na początku przyszłego okresu przygotowawczego.

Zapraszamy na zajęcia planowe według kalendarza: https://kolarznadarzyn.pl/kalendarz/

Przypominamy, że zajęcia na torze z UKS KOLARZ Nadarzyn odbywają się w ustalone poniedziałki od 19 do 21:00, według podziału na grupy. Prosimy o pojawienie się 30 min. przed zajęciami, aby przygotować do wejście na tor wcześniej.

Prosimy o partycypowanie w opłacie za zajęcia na torze: 40 zł za wynajem roweru/zawodnik. Prosimy o przekazanie wskazanej kwoty przed treningiem w gotówce do trenera Kuby (NIE WPŁACAMY na konto Klubu). Pozostała kwota opłaty za wynajem toru pokrywana jest przez KLUB. Dziękujemy.

Dzięki dofinansowaniu zawodnicy i ich rodzice ponoszą tylko część kosztów związanych z uczestnictwem w zajęciach i wynajmem toru. Prosimy więc dla wspólnej korzyści, by zgłaszać swoją obecność na zajęciach z wyprzedzeniem tak, byśmy mogli zarezerwować odpowiednią ilość sprzętu. Poniżej posiadają Państwo formularz do uzupełnienia. Prosimy o zapisanie podstawowych danych i przesłanie ich za pomocą przycisku „Prześlij”. Informację o obecności zbieramy do poniedziałku, do godziny 9:00. Dziękujemy 🙂

Najbliższe zającie na torze:

Ta strona używa plików cookie bo musi, innaczej nie bedzie działać
Ok, jasne