Zamówienie strojów, zima 2022

W związku z brakiem realizacji zamówienia strojów przed obozem, zamówienia zostają anulowane. Uznaliśmy że prościej będzie od nowa wpisać to co aktualnie będzie potrzebne. Proszę więc o podanie jakich elementów potrzebują zawodnicy w formularzu na dole strony. Środki wpłacone na wcześniejsze zamówienie zostaną według Państwa decyzji przekazane na obecne zamówienie, skompensowane składką członkowską lub zwrócone (proszę wskazać indywidualnie trenerowi).

Dla nowych zawodników (którzy nie otrzymali jeszcze strojów) przygotowujemy pakiet startowy letni: koszulka, spodenki i bluza, bez dodatkowych opłat. Dla wszystkich zawodników jest możliwość zamówienia dowolnego elementu stroju w barwach UKS KOLARZ Nadarzyn w ramach dopłaty według tabeli poniżej.

Prosimy o rozsądne wybieranie elementów stroju. Podsumowanie, przed przesłaniem do producenta prześlemy jeszcze do zatwierdzenia. Po wskazaniu zamówienia, proszę o wpłatę na konto klubowe środków za stroje. Pomoże nam to w sprawnym rozliczeniu się z producentem.

Zamówienie przyjmujemy do 1.11 (wtorek)

Element strojuDopłata
KURTKA ZIMOWA300
KURTKA ZIMOWA DZIECIĘCA270
SPODNIE ZIMOWE300
SPODNIE ZIMOWE DZIECIĘCE270
KOSZULKA LETNIA200
KOSZULKA LETNIA DZIECIĘCA180
SPODENKI LETNIE220
SPODENKI LETNIE DZIECIĘCE180
BLUZA LETNIA180
BLUZA LETNIA DZIECIĘCA170
KAMIZELKA240
CZAPKA ZIMOWA70
BUFF40
OCHRANIACZE NA BUTY ZIMOWE110
NOGAWKI120
KOMBINEZON AERO380
RĘKAWKI90
Ta strona używa plików cookie bo musi, innaczej nie bedzie działać
Ok, jasne