Zamówienie strojów, wiosna 2023

Zbliżający się sezon szosowy i coraz cieplejsze dni motywują nas do uzupełnienia swoich zasobów odzieży. Wychodząc naprzeciw organizujemy zamówienie strojów UKS KOLARZ Nadarzyn.

Dla nowych zawodników (którzy nie otrzymali jeszcze strojów) przygotowujemy pakiet startowy letni: koszulka, spodenki i bluza, bez dodatkowych opłat. Dla wszystkich zawodników jest możliwość zamówienia dowolnego elementu stroju w barwach UKS KOLARZ Nadarzyn w ramach dopłaty według tabeli poniżej.

Prosimy o rozsądne wybieranie elementów stroju. Podsumowanie, przed przesłaniem do producenta prześlemy jeszcze do zatwierdzenia. Po wskazaniu zamówienia, proszę o wpłatę na konto klubowe środków za stroje. Pomoże nam to w sprawnym rozliczeniu się z producentem.

Uwaga! W związku z dofinasowaniem pracy grupy przez Gminę Nadarzyn dla zawodników kategorii Junior, Junior Młodszy i Młodzik przewidujemy zamówienie kombinezonów kolarskich UKS. Dla żaków zamówione będą dodatkowe koszulka i spodenki (bez opłaty). PROSZĘ WPISAĆ KOMBINEZON LUB SPODENKI Z KOSZULKĄ DO ZAMÓWIENIA!

Zamówienie i płatność przyjmujemy do 08.04 (sobota).

Element strojuDopłata
KURTKA ZIMOWA300
KURTKA ZIMOWA DZIECIĘCA270
SPODNIE ZIMOWE310
SPODNIE ZIMOWE DZIECIĘCE270
KOSZULKA LETNIA200
KOSZULKA LETNIA DZIECIĘCA180
SPODENKI LETNIE (wersja czarna +30zł)220
SPODENKI LETNIE DZIECIĘCE180
BLUZA LETNIA180
BLUZA LETNIA DZIECIĘCA140
KAMIZELKA240
CZAPKA ZIMOWA70
BUFF (komin letni)40
OCHRANIACZE NA BUTY ZIMOWE110
NOGAWKI120
KOMBINEZON AERO320
RĘKAWKI90
Ta strona używa plików cookie bo musi, innaczej nie bedzie działać
Ok, jasne