Mazowiecka Liga Kolarska cz. 1

Pierwsza historycznie edycja ścigania na torze w Słomczynie to lokalna okazja do zrobienia fajnego treningu-wyścigu przed następnymi startami.

Wyścig odbywa się w godzinach popołudniowych – po szkole. Liczba miejsc z klubem jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Proszę o informację o uczestnictwie w formularzu poniżej:

Ta strona używa plików cookie bo musi, innaczej nie bedzie działać
Ok, jasne